📅 18.09.2021
🏟 ul. Tenisowa 38
🆚 Akademia Piłkarska Szczecinek

✔️ SL Salos Szczecin – Akademia Piłkarska Szczecinek 0:7 (0:2)

🗣 trener Przemysław Grabicki: Wysoka porażka z liderem rozgrywek nie oddaje gry Naszego zespołu. „Salosiaki” w pierwszej połowie postawili „wysoko poprzeczkę” przeciwnikowi i to drużyna SL Salosu Szczecin mogła objąć prowadzenie, niestety drużynę ze Szczecinka ratował dwukrotnie słupek. Niewykorzystane sytuacje zemściły się i do przerwy schodziliśmy z dwoma golami do szatni. Druga połowa to grom błędów indywidualnych, po których przeciwnik skutecznie Nas punktował, zorganizowana obrona przeciwnika w strefie średniej i dobra organizacja przejścia z obrony do ataku ustawiła mecz. Koncentracja, komunikacja, dokładność I odpowiedzialność na swoich pozycjach to elementy, których zabrakło w Naszym wykonaniu. Pozytywy tego spotkania to próba otwierania gry krótkimi podaniami, budowanie gry w bocznych sektorach, wygrane pojedynki 1×1 w ataku. Porażka jest wpisana w drodze rozwoju każdego zawodnika, więc wyciągamy wnioski i ruszamy dalej. Brawo SL SALOS SZCZECIN