You are currently viewing [WLJS] Ligowe spotkanie z Chemikiem Police!

[WLJS] Ligowe spotkanie z Chemikiem Police!

 KP Chemik Police – SALOS Szczecin 1:2
(Bartłomiej Słabicki, Ignacy Kwiatkowski)

Trenerzy Jakub Bogdanowicz, Adam Drozdowski: „Jesteśmy niezwykle zadowoleni z osiągniętego wyniku w tym spotkaniu, zważywszy w jak trudnej sytuacji kadrowej przystąpiliśmy do tego meczu. Chłopcy zagrali dziś naprawdę bardzo dobre zawody , przez większość meczu kontrolowaliśmy grę, wypełniając założenia przed meczowe. Chłopcy grali zdecydowanie i agresywnie z intensywnością jakiej oczekiwaliśmy w tym spotkaniu.”

Grając konsekwentnie stwarzaliśmy sobie wiele sytuacji do zdobycia bramki jednak skuteczność w tym meczu daje wiele do życzenia. Niestety nasza nieskuteczność, niepotrzebnie napędzała gospodarzy, którzy wyprowadzali bardzo groźne kontrataki, cały czas będąc w grze o zwycięstwo w tym spotkaniu. Zdecydowanie musimy popracować nad tym elementem, zachować lepszą decyzyjność i skuteczność pod polem karnym przeciwnika, tak by unikać niepotrzebnych emocji w końcówkach meczu. Na pewno takie spotkania budują chłopców i napędzają do dalszej pracy.

Szkolenie dzieci i młodzieży w Sl Salos Szczecin wspierane jest przez Gminę Miasta Szczecin w ramach realizacji Programu Wsparcia Sportu Amatorskiego ,, Wspieranie Piłki Nożnej Jesień 2021″