You are currently viewing [WLJM II] Dobry występ drugiego zespołu Juniorów Młodszych!

[WLJM II] Dobry występ drugiego zespołu Juniorów Młodszych!

 
W niedzielne przedpołudnie, podopieczni trenera Bartłomiejczyka, na własnym obiekcie podejmowali gości ze Szczecinka. W tym meczu bardzo dobrą skutecznością popisali się zawodnicy Naszego Stowarzyszenia, zwyciężając 7-1. To trzecie zwycięstwo z rzędu drugiego zespołu Juniorów Młodszych SALOSu Szczecin. Co więcej, w dzisiejszym meczu zadebiutował kolejny chłopak z rocznika 2007 – Michał Biedruna, dołączając tym samym do swojego kolegi z rocznik, Kacpra Michałeczko.
 
Trener Bartosz Bartłomiejczyk: „Dzisiejszy mecz od samego początku układał się po naszej myśli. Od pierwszego gwizdka sędziego narzuciliśmy swój styl gry i spokojnie mogliśmy realizować nasze założenia. Była to kolejna cenna lekcja dla naszych zawodników, którzy często i długo musieli przeprowadzać atak pozycyjny. Szukaliśmy kilku ciekawych rozwiązań, różnych kombinacji i co najważniejsze skuteczność dziś również dopisała. Było widać radość z gry w naszym zespole i musimy zrobić teraz wszystko, aby to podtrzymać. Swoją szansę otrzymał również Michał Biedruna z rocznika 2007, który w piątek został włączony do kadry meczowej. Przez 20 minut gry na prawym skrzydle, nie bał się podejmować gry 1×1 oraz nie przestraszył się starszych i silniejszych przeciwników.”