You are currently viewing #LigowyWeekend 09.10 – 10.10

#LigowyWeekend 09.10 – 10.10

Przed nami kolejny ciekawy i pełen emocji weekend związany z #LigowymWeekendem SALOSiaków. Przez najbliższe dwa dni zawodnicy Naszego Stowarzyszenia rozegrają 9 spotkań ligowych w ramach Wojewódzkich i Terenowych Lig, a także w siedmiu turniejach #PierwszaPiłka

Zmagania rozpocznie zespół rocznika 2015 i 2016 w #PierwszejPiłce, gdzie starsi koledzy będą gościem na  rozgrywkach organizowanych przez AP Football Arenę, natomiast młodszy zespół sam będzie gospodarzem. Cały weekend gier zostanie zakończony przez zespół Juniorów Starszych i rocznika 2011. Juniorzy Starsi na zakończenie niedzieli zmierzą się na wyjeździe ze Świtem Szczecin, a rocznik 2011 będzie gościem na rozgrywkach #PierwszaPiłka organizowanych przez FASE Szczecin.

Zapraszamy do zapoznania się z całym harmonogramem #LigowegoWeekendu , który znajduje się poniżej

[WLJS] Świt Szczecin vs SALOS Szczecin
WLJS, Niedziela 10.10, godz.: 16:00, Szczecin ul. Stołczyńska 100

[WLJM I] Gwardia Koszalin vs SALOS I Szczecin
WLJM, Niedziela 10.10, godz.: 13:30, Koszalin, ul. Fałata 34

[WLJM II] Świt Szczecin vs SALOS II Szczecin
WLJM, Niedziela 10.10, godz.: 12:30, Szczecin ul. Stołczyńska 100

[2008 I] Świt Szczecin vs SALOS I Szczecin
WLT Młodszych gr.2, niedziela 10.10, godz.: 14:00, Szczecin, ul. Kresowa 42

[2008 II] AP Hutnik Szczecin vs SALOS II Szczecin
C1 Trampkarz gr.3, sobota 09.10, Szczecin ul. Nehringa 69

[2009 I] SALOS I Szczecin vs AP Gavia Choszczno
WLM Starszych gr.1, niedziela 10.10, godz.: 11:00, Szczecin ul. Tenisowa 38

[2009 II] Ladies FA Szczecin vs SALOS II Szczecin
D1 Młodzik gr.3, sobota 09.10, godz.: 11:30, Szczecin ul. Witkiewicza 69

[2010 I] SALOS I Szczecin vs AP Football Arena
WLM Młodszych gr.1, niedziela 10.10, godz.: 14:30, Szczecin ul. Tenisowa 38

[2010 II] SALOS II Szczecin vs Hutnik Szczecin
D1 Młodzik gr.3, sobota 09.10, godz.: 17:30, Szczecin ul. Tenisowa 38

[2011 I] SALOS I Szczecin 2011 – Pierwsza Piłka Orlik Starszy Grupa 1
Niedziela 10.10, godz.: 17:00, Szczecin ul. Witkiewicza 69

[2012 I] SALOS I Szczecin 2012 – Pierwsza Piłka Orlik Młodszy Grupa 1
Niedziela 10.10, godz.: 10:00, Szczecin ul. Ku Słońcu 124

[2012 II, 2012 III] SALOS II/III Szczecin 2012 – Pierwsza Piłka Orlik Młodszy Grupa D
Niedziela 10.10, godz.: 12:00, Szczecin ul. Ku Słońcu 124

[2013 I, 2013 II] SALOS I/II Szczecin 2013 – Pierwsza Piłka Żak Starszy
Niedziela 10.10, godz.:10:00, Tanowo ul. Lipowa 20

[2014 I] SALOS I Szczecin 2014 – Pierwsza Piłka Żak Młodszy Grupa 1
Sobota 09.10, godz.: 12:00, Szczecin ul. Ku Słońcu 124

[2015] SALOS Szczecin – Pierwsza Piłka Skrzat Starszy Grupa 1
Sobota 09.10, godz.: 10:00, Szczecin ul. Wojska Polskiego 246

[2016 II] SALOS II Szczecin 2016 – Pierwsza Piłka Skrzat Młodszy Grupa C
Sobota 09.10, godz.: 10:00, Szczecin ul. Ku Słońcu 124