You are currently viewing [JM II] Mecz z liderem WLJM!

[JM II] Mecz z liderem WLJM!

W sobotnie przedpołudnie, podopieczni trenera Bartłomiejczyka, na własnym obiekcie podejmowali rywala zza miedzy, obecnego lidera Wojewódzkiej Ligi Juniorów Młodszych – Żaki II Szczecin. Po pierwszej, udanej połowie, obie drużyny na przerwę schodziły przy wyniku 1-1, natomiast w drugiej odsłonie, przewagę objęła drużyna gości, wygrywając w tym meczu 1-5. Bramkę dla Naszego Stowarzyszenia strzelił Marcel Sieczkarz

Trener Bartosz Bartłomiejczyk: „Dzisiejszy mecz był bardzo ważny dla nas, graliśmy z liderem ligi i chcieliśmy pokazać się z jak najlepszej strony i co więcej, walczyć o ligowe punkty. Pierwsza połowa oraz większość drugiej była bardzo dobra w naszym wykonaniu. Zagraliśmy cierpliwie i drużynowo w defensywie, czekając na odpowiednie momenty, aby zaatakować zgodnie z założeniami. Ktoś powie – no naprawdę bardzo dobrze zagraliście tracąc 5 bramek i przegrywając mecz. Okej przegraliśmy i w ostatecznym rozrachunku w ligowej punktacji to się liczy, ale patrząc na postawę swoich zawodników w tym meczu jestem dumny, dumny z ich woli walki, determinacji i charakteru. Po meczu otwarcie pochwaliłem chłopaków za ich grę, mówiąc że nie mają się czego wstydzić i opuszczać głowy.”