You are currently viewing [2010 II] Mecz ligowy z FASE!

[2010 II] Mecz ligowy z FASE!

SALOS II SZCZECIN – FASE Szczecin 4:2

Trener Przemysław Grabicki: W sobotni popołudnie zawodnicy Salosu II Szczecin zmierzyli się z zespołem FASE Szczecin. Obydwie drużyny zaprezentowały bardzo dobre widowisko, które było dopingowane przez licznie zgromadzonych kibiców. Zawodnicy jednego jak i drugiego zespołu otwierali grę krótkimi i średnimi podaniami. Pierwsza połowa meczu w naszym wykonaniu nie należała do najlepszych, niewykorzystane sytuacje pod bramką przeciwnika zakończyły się skutecznym kontratakiem drużyny gości i do przerwy schodziliśmy do szatni z wynikiem 0:1 dla przyjezdnych. W drugiej odsłonie spotkania widzieliśmy już odwagę w podejmowanych pojedynkach 1×1 w ataku i w obronie, lepsze decyzje, które otwierały drogę do bramki przeciwnika. Przez cały tydzień pracowaliśmy na fazą przejścia z obrony do ataku i to właśnie po odbiorze piłki i stworzeniu sytuacji Nasza drużyna zdobyła cztery gole, dla Salosu strzelali: Ignacy ⚽⚽, Oskar ⚽, Szymon ⚽Kolejne trzy punkty i pierwsze zdobyte tym razem na własnym terenie. Cieszę się, że drużyna zdołała się podnieść i odrobić straty, pokazała charakter i wolę walki. Powodzenia życzymy przeciwnikom. Brawo Salos Szczecin

Obiekty sportowe MOSiR ul. Tenisowa 38 71-066 Szczecin