You are currently viewing [2011 II/2012] Sobotni turniej piłki nożnej!

[2011 II/2012] Sobotni turniej piłki nożnej!

W sobotnim turnieju towarzyskim zorganizowanym przez AP Pogoń Szczecin, Nasze Stowarzyszenie reprezentowały dwa zespoły SALOSu: rocznik 2011 II oraz 2012. Pod efektownym „balonem” na stadionie Pogoni czekało na zawodników ponad 1,5h gry.
 
Trener Marcin Domżał: Robiąca wrażenie, nowoczesna arena dzisiejszych zmagań wyzwoliła w chłopcach dodatkowe pokłady energii. Widać u nich było dużą radość z gry, a dodatkowym „smaczkiem” były pojedynki z zawsze mocnymi drużynami AP Pogoni Szczecin. Cieszy ilość wygranych pojedynków 1×1 przez naszych zawodników, a także odważne próby rozgrywania akcji. Oba nasze zespoły zaprezentowały się za znakomitej strony, tworząc mnóstwo okazji strzeleckich zamienianych na bramki, brawo SALOSiaki