You are currently viewing [2008] Mecz na wagę awansu?

[2008] Mecz na wagę awansu?

Zwycięski remis, który przypieczętował awans Naszych zawodników do 1 gr. Wojewódzkiej Ligi Trampkarzy. Mecz w Dębnie zakończył się rezultatem 3:3.

Trenerzy Pawłowski i Czuryszkiewicz: „Wzorcowy pokaz charakteru Naszej drużyny. Na mecz z Dębem przystępowaliśmy w dużym osłabieniu, z powodu kontuzji i aż 5-ciu kwarantann Naszych zawodników. Ponadto na 20 minut przed końcem przegrywaliśmy aż 3:0. Nie przeszkodziło to Nam w odwróceniu losów spotkania i doprowadziliśmy do remisu, który przypieczętował Nasz awans. Jesteśmy niezwykle dumni z chłopaków, należą im się wielkie brawa, a awans jest nagrodą za pracę jaką przez te pół roku wykonali.”

Szkolenie dzieci i młodzieży w Sl Salos Szczecin wspierane jest przez Gminę Miasta Szczecin w ramach realizacji Programu Wsparcia Sportu Amatorskiego ,, Wspieranie Piłki Nożnej Jesień 2021″