You are currently viewing [JM III] Czwartkowe spotkanie w Kamieniu Pomorskim!

[JM III] Czwartkowe spotkanie w Kamieniu Pomorskim!

W Święto Niepodległości udaliśmy się do Kamienia Pomorskiego na mecz w ramach rozgrywek I klasy Juniorów Młodszych.

Trener Mariusz Lewandowski: Pierwsze 20 min meczu bardzo wyrównane. Nasz zespół dobrze zorganizowany w obronie nie dopuszczał do wielu klarownych sytuacji dla przeciwnika, który miał problem z budowaniem akcji. Stworzyliśmy kilka sytuacji po kontrach, jednak brakowało lepszych decyzji pod bramką przeciwnika. W 20 min nasza obrona podeszła wyżej co wykorzystał przeciwnik zagrywając piłkę za linie obrony do napastnika Gryfu Adriana Kaczmarka (strzelca trzech goli w tym meczu), który w sytuacji sam na sam z bramkarzem wyprowadził swój zespół na prowadzenie. Druga bramka dla Gryfa padła w 40 minucie po niefortunnym wybiciu piłki naszego obrońcy pod nogi napastnika, który strzałem z pierwszej piłki podwyższył wynik spotkania .Po przerwie nasz zespół podszedł wyżej wysokim pressingiem co przyniosło efekt w postaci braki kontaktowej zdobytej przez Łukasza Sypniewskiego. Od tego momentu mecz się otworzył. Mniej było organizacji gry z obu stron, więcej ataków bezpośrednich i akcji indywidualnych. Po jednaj z kontr Gryf zdobył trzeciego gola zamykając wynik spotkania udanie rewanżując się za porażkę 4:2 w pierwszym spotkaniu tych zespołów.