You are currently viewing [JM III] Mecz I Klasy Okręgowej

[JM III] Mecz I Klasy Okręgowej

W sobotni, listopadowy poranek, trzeci zespół Juniorów Młodszych, składający się z chłopaków z roczników 2005-2007, rozegrał mecz ligowy przeciwko Czarnym Szczecin w ramach I Ligi Okręgowej Juniorów Młodszych. Po zaciętym boju, ostatecznie nasz zespół dopisuje sobie trzy oczka, zwyciężając 4-3.

Trener Bartosz Bartłomiejczyk: „W tym meczu mogło wydawać się że wszystko będzie pod naszą kontrolą. Mecz zaczął się fantastycznie dla nas po bramce strzelonej już w pierwszej minucie. Jednak z czasem, rywal dawał coraz bardziej o sobie znać. W drugiej połowie, lepszy początek mieli zawodnicy Czarnych Szczecin, którzy zdobywając dwie bramki wyszli na prowadzenie 2-3. Nasz zespół nie zwiesił głowy i walczył do samego końca, dzięki czemu to my pod koniec spotkania byliśmy w stanie zdobyć dublet bramek, tym samym przypieczętując sobie zwycięstwo.