You are currently viewing [2010] AGA TOMA Cup z udziałem 3 drużyn SALOSu!

[2010] AGA TOMA Cup z udziałem 3 drużyn SALOSu!

D2 ROCZNIK (2010) 🔵⚪
 
🏆 Młodzik Młodszy D2 (2010)
🗓 27.11.2021 r.
🏟 Ul. Szczecińska 88, Świdwin
 
✔️ AGA TOMA CUP 2021
 
Trener Przemysław Grabicki:
W sobotni wczesny poranek rocznik 2010 wyruszył do Świdwina na turniej halowy AGA TOMA CUP, w którym pokazał się z bardzo dobrej strony. Zawodnicy SALOSu Szczecin zajmują 1, 3 i 5 miejsce. Chłopcy zostali podzieleni na 3 drużyny, w których współzawodniczyli z 10 drużynami. SALOS I zdecydowanie wygrywa swoją grupę na pierwszym miejscu, SALOS 2 bez porażki i dwoma remisami zajmuje 2 miejsce w grupie i trafia na bratobójcze starcie w półfinale ze swoimi kolegami z SALOSu I. Mecz kończy się remisem 1:1. Kolejka trzech karnych, rozstrzygnęła się na korzyść pierwszego zespołu 3:2, gdzie SALOSiaki zagrają w finale.
 
SALOS III zajmuje 3 miejsce w grupie i walczy o miejsce 5, wygrywając kolejne 2 spotkania jednocześnie zajmuje 5 lokatę.
 
SALOS 2 w walce o 3 miejsce wygrywa spotkanie 1:0 z Technikiem Świdwin I, zdobywając 3 miejsce w Turnieju.
 
W finale SALOS I – Orliki Kończewo , zdecydowanie wygrywamy 4:0. Królem strzelców zostaje Bartosz Ubych, a najlepszym zawodnikiem Ignacy Dyba.
 
Udane występy Naszych zespołów, dużo pojedynków 1×1, widowiskowe akcje, grad pięknych goli, dla jednych zadowolenie, satysfakcja dla innych niedosyt. Mam nadzieję, że współzawodnictwo na boiskach, halach przyniesie Naszym zawodnikom rozwój nie tylko na płaszczyźnie piłkarskiej, ale też wpłynie na kształtowanie charakteru i budowaniu relacji oraz zachowania w stosunku do kolegów również innych zespołów. Brawo SALOS.