You are currently viewing [2010] Ostatni mecz w Lidze Terenowej!

🗓 28.11.2021 r.
🏟 Ul. Tenisowa 38, Szczecin

✔️ Salos II Szczecin – Kick OFF 4:1

Trener Przemysław Grabicki:
🗣 Ostatni mecz w Lidze Terenowej Młodzika zakończył się wygraną Naszego zespołu 4:1. Mimo niskiej frekwencji spowodowanej kwarantannami, chorobami udało się uzupełnić zespół zawodnikami szerokiej kadry rocznika 2010. Pierwsza połowa to mocno postawione warunki zespołu gości, którzy mieli przewagę fizyczną i długo utrzymywali się przy piłce. Mimo tego SALOSiaki dobrze zorganizowani w obronie, zakończyli trzema akcjami, po których trzykrotnie do bramki gości, trafia Mateusz Łoziński⚽⚽⚽. Druga połowa to przewaga drużyny przyjezdnych, którzy coraz częściej wykańczają akcję pod bramką Salosu. Nasz bramkarz Maciej Wiścicki miał kilka skutecznych interwencji, niestety tracimy gola, jak się okazuje jedynego w tym meczu. Po utracie gola dwukrotnie budujemy grę w bocznym sektorze, jedna z tych akcji kończy się zagraniem Mateusza Rysiewicza do Pawła Cymanowskiego, który z przeciwnikiem na plecach „posyła” piłkę w lewy, dolny róg bramki, zdobywając jedynego gola dla Salosu w drugiej połowie.Kończymy ten sezon w dobrych humorach i pełni optymizmu i mobilizacji do jeszcze większej pracy. Chciałabym podziękować zawodnikom i rodzicom za zaangażowanie.