You are currently viewing [JM] Niedzielny mecz z Wisłą Płock!

[JM] Niedzielny mecz z Wisłą Płock!

Podczas drugiego dnia, na wyjeździe w Płocku, zespół Juniorów Młodszych SALOSu Szczecin, rozegrał drugi sparing, tym razem z Wisłą Płock U17. Mecz był dość wyrównany, ale po końcowym gwizdku, to gospodarze byli górą, zwyciężając 2-1. Bramkę dla Naszego Stowarzyszenia w dniu dzisiejszym zdobył Maciej Ciszewski

Trener Bartosz Bartłomiejczyk: „Dzisiejszy mecz był z pewnością bardziej fizyczny od wczorajszego. Od samego początku spotkania, musieliśmy być nastawieni na walkę oraz szybsze i zdecydowane rozgrywanie piłki. Pierwsza połowa dla oka była bardziej efektowna, w której zobaczyliśmy dwie bramki, po fajnych, szybkich akcjach oraz wiele innych sytuacji. Druga połowa też niczego sobie, ale z naszej strony zabrakło ewidentnie sił i jeszcze większej wiary w swoje możliwości.