You are currently viewing Trenerze Łukaszu Ler – DZIĘKUJEMY!

Trenerze Łukaszu Ler – DZIĘKUJEMY!

Z SL SALOS Szczecin i ze swoim zespołem Młodzika Straszego, składającego się z zawodników rocznika 2009/2010, w miniony poniedziałek pożegnał się Trener Łukasz Ler.

Trener Łukasz był odpowiedzialny głównie za pierwszy zespół Młodzika Starszego, w którym występowali chłopcy z dwóch roczników. Ponadto przypatrywał się pozostałym zespołom w rocznikach 2009 i 2010, czyli zespołami z Wojewódzkich Lig Młodzików. 

Księże Tadeuszu, Trenerzy Koordynatorzy, Koledzy Trenerzy dziękuję za blisko rok współpracy w SL SALOS Szczecin. Był to rok pełen doświadczeń, które zaowocują w przyszłości. Dziękuję Wam serdecznie za każdą okazaną pomoc, wymianę wiedzy czy rozmowę. Do zobaczenia na piłkarskim szlaku! – takimi słowami pożegnał się z członami sztabu i zarządu SALOSu, Trener Łukasz Ler

Trenerze Łukaszu – My również dziękujemy za ten wspólnie spędzony czas, za każdy trening i wkład włożony w rozwój chłopaków z Naszego Stowarzyszenia, a także dbanie o wizerunek SALOSu. Chcielibyśmy Trenerowi życzyć samych owocnych sukcesów na ścieżce sportowej, a także w życiu prywatnym. Do zobaczenia!