You are currently viewing [2011] Turniej Mikołajkowy Orlika Starszego!

[2011] Turniej Mikołajkowy Orlika Starszego!

Zawodnicy SALOSu z rocznika 2011 (2) i (3) na zaproszenie Future Szczecin brali udział w turnieju mikołajkowym na boisku przy ul. Witkiewicza. W pięknej zimowej scenerii do rywalizacji z naszymi drużynami stanęły zespoły: gospodarze- Future Szczecin, Mierzynianka Mierzyn, PSFS Przecław oraz AP Pogoń Szczecin. Dziś także miała miejsce premiera naszych nowych strojów meczowych!

Trener Marcin Domżał: Nasz drugi zespół rocznika 2011 zajmuje ostatecznie drugie miejsce. W zaciętym meczu finałowym nieznacznie ulegamy AP Pogoni Szczecin. Jestem dumny z naszych drużyn. Chłopcy zagrali bardzo dojrzale jak na swój wiek. Cierpliwie budowali akcje, przenosili ciężar gry, kiedy sytuacja tego wymagała. To co charakteryzuje nasze ekipy to nieustępliwość, wysoki pressing, współpraca i odwaga w pojedynkach. To wszystko sprawia, że przeciwnikom gra się przeciwko nam bardzo trudno. Na wyróżnienie zasłużyli dziś: Franek Półtorak, który imponował rajdami na skrzydle. Michał Klimczak wykazał się świetną skutecznością. Julian Siodłak, Marcin Grabiński i Michał Karpeta pokazywali w trudnych momentach, że można na nich polegać. Dziękujemy Future Szczecin za zaproszenie i wzorową organizację!