You are currently viewing Świąteczny turniej piłki nożnej dla amatorów i wychowanków SL SALOS Szczecin [Sportowe Wakacje Plus]

Świąteczny turniej piłki nożnej dla amatorów i wychowanków SL SALOS Szczecin [Sportowe Wakacje Plus]

SL SALOS Szczecin zaprasza serdecznie wszystkich byłych zawodników oraz wszystkich chętnych amatorów na świąteczny turniej piłki nożnej.
 
Turniej odbędzie się 18.12.2021r. od godziny 18:00 na Boisku SL SALOS Szczecin przy ul.Tenisowa 38. Turniej zorganizowany będzie w ramach Projektu Sportowe Wakacje Plus i jest ogólnodostępny i darmowy dla wszystkich chętnych. Dla uczestników po turnieju zostanie przygotowany ciepły posiłek.
 
Główną nagrodą dla zwycięzców turnieju będzie voucher na 1000 zł do wykorzystania w sklepie Ambersport sponsora głównej nagrody.
 
Zgłoszenia zespołów należy kierować do koordynatora szkolenia w SL SALOS Szczecin Mariusza Lewandowskiego lub za pomocą Facebooka SL SALOS Szczecin. Prosimy o podanie liczby uczestników w zespole by można było zaplanować liczbę posiłków.
 
Telefon: +48 791-821-006
e-mail: m.lewandowski@salos.szczecin.pl
 
Cały Projekt refundowany i organizowany jest dzięki wsparciu i dotacji Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu, Sportowe Wakacje+. Dofinansowanie projektu w kwocie – 34 000 zł, całkowita wartość – 38 600 zł