You are currently viewing SPORTOWE WAKACJE PLUS – Halowe Turnieje Piłki Nożnej DON BOSCO Cup [Fotogaleria]

SPORTOWE WAKACJE PLUS – Halowe Turnieje Piłki Nożnej DON BOSCO Cup [Fotogaleria]

Ponad 200 zawodników wzięło udział w halowych turniejach Don Bosco Cup  zorganizowanych przez SL SALOS Szczecin w ramach projektu Sportowe Wakacje Plus
 
Uczestnicy turniejów mieli okazje do rozwijania swojej pasji gry w piłkę nożną, sprawności fizycznej oraz doskonalenia swoich umiejętności piłkarskich w sportowej rywalizacji w duchu Fair Play.
 
Turnieje przyniosły mnóstwo pozytywnych emocji wśród uczestników. Poprzez wspólną zabawę nastąpiła integracja dzieci z różnych środowisk.
 
Zawodnicy poprzez uprawianie sportu uczyli się postaw społecznych, podejmowania wysiłku i pracy nad sobą, współdziałania w grupie, a także poznawali w praktyce zasady Fair -Play.
 
Dla uczestników turniejów przygotowane zostały pamiątkowe puchary i nagrody. Każdy z uczestników otrzymał napoje oraz słodki upominek. Podczas turnieju zorganizowany był także także catering oraz kawiarnia z ciastami i owocami.
 
Turnieje zorganizowane zostały w ramach zadania publicznego ze środków budżetu państwa – Sportowe Wakacje +
 
Cały Projekt refundowany i organizowany jest dzięki wsparciu i dotacji Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu, Sportowe Wakacje+. Dofinansowanie projektu w kwocie – 34 000 zł, całkowita wartość – 38 600 zł