You are currently viewing [2012] Eliminacje Pomorski Futsal Cup

[2012] Eliminacje Pomorski Futsal Cup

W minioną niedzielę dwie drużyny z rocznika 2012 wzięły udział w turnieju eliminacyjny Pomorskiego Futsal Cup organizowanego w Gryficach. Zespół A po emocjonujących meczach finałowych zdobył 1 miejsce i melduje się w finałach w Bydgoszczy, natomiast zespół B w klasyfikacji końcowej uplasował się na 5 miejscu. Warto podkreślić, że zawodnik SALOSu Aleksander Bucholc został wybrany do 3 najlepszych zawodników turnieju.

Trener Łukasz Stański: Cieszy mnie bardzo awans chłopców do finałowego turnieju w Bydgoszczy, jest to dla nich z pewnością ogromna nagroda za pracę jaką wykonują na treningach. Jestem również bardzo zadowolony z postawy zawodników drugiego zespołu, ich zaangażowanie i współpraca na boisku pokazuje mi, że realizacja prowadzonego w naszej akademii szkolenia przynosi założone efekty.