You are currently viewing [JS] Ostatnie spotkanie grupowe w Zimowym Turnieju o Puchar Prezesa ZZPN!

[JS] Ostatnie spotkanie grupowe w Zimowym Turnieju o Puchar Prezesa ZZPN!

 
W sobotnie popołudnie kończący zimowe zgrupowanie w Głogowie zespół WLJS przystąpił do ostatniego spotkanie w ramach rozgrywek o ZIMOWY TURNIEJ O PUCHAR PREZESA ZZPN 2022 kończąc tym samym fazę grupową. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:2 pieczętując zdobycie pierwszego miejsca w grupie i awans do kolejnej rundy z pierwszego miejsca.
 
⚽⚽ Krzemieniewski
 
Trenerzy Bogdanowicz-Drozdowski : Jesteśmy niezwykle dumni z chłopaków z ich postawy na boisku. Kończąc obóz były wiele niewiadomych, chłopaki maja za sobą 6dni ciężkiej obozowej pracy za sobą, różne przeciwnościami losowe sprawiły że na tak trudne spotkanie pojechaliśmy tylko w 14, jednak chłopaki zostawili na bosku cała resztkę swojej energii która w niech jeszcze drzemała. Na tym etapie i w tak trudnej sytuacji jest to bardziej budujące i napędzające do dalszej pracy.
Szkolenie dzieci i młodzieży w Sl Salos Szczecin wspierane jest przez Gminę Miasta Szczecin w ramach realizacji Programu Wsparcia Sportu Amatorskiego ,, Wspieranie Piłki Nożnej Jesień 2021″