You are currently viewing [2010] Sparing w Głogowie!

[2010] Sparing w Głogowie!

D2 ROCZNIK (2010) 🔵⚪
 
🏆 Młodzik Młodszy D2 (2010)
🗓 19.02.2022r.
🏟 Ul.Wita Stwosza, Głogów
 
✔️ Mecz kontrolny Chrobry Głogów – Salos Szczecin 2010 3 : 6
 
Trener Przemysław Grabicki:
🗣 W sobotni wczesny poranek rocznik 2010 wyruszył do Głogowa na mecz kontrolny z drużyną młodzika młodszego Chrobry Głogów. Drużyna SALOSu Szczecin wystawiła 2 drużyny po 9 zawodników. Mecz został rozegrany 3 x 30 minut. SALOSiaki zagrali po raz pierwszy z drużyną Chrobrego Głogów, którego pierwsza drużyna gra na pierwszoligowych boiskach. Mecz odbył się w przyjacielskiej atmosferze, mimo tego nie zabrakło woli walki, determinacji, ambicji. Zawodnicy realizowali założenia przedmeczowe, które wynikały z przepracowanego mikrocyklu, jak najszybszy odbiór piłki, asekuracja zamykanie linii podania, skracanie, zawężanie pola. Mecz mógł się podobać, ponieważ obydwie drużyny stworzyły wiele akcji, po których wpadło łącznie 9 goli. Zaliczyliśmy wartościowy mecz kontrolny, mamy nadzieję, że jeszcze się spotkamy na piłkarskim szlaku. Bramki dla Naszego stowarzyszenia strzelali I. Dyba – 4, B. Ubych -1, A. Rodzeństwo -1. Po meczu udaliśmy się na basen, żeby się zregenerować, a przede wszystkim dobrze się bawić. Mam nadzieję, że współzawodnictwo, a przy okazji wspólna zabawa przyniesie Naszym zawodnikom rozwój nie tylko na płaszczyźnie piłkarskiej, ale też wpłynie na kształtowanie charakteru i budowaniu relacji oraz zachowania w stosunku do kolegów z innych klubów. Chrobremu Głogów dziękujemy za zaproszenie i życzymy powodzenia
 
Działalność  Stowarzyszenie Lokalnego Salezjańskiej Organizacji Sportowej „SL SALOS ” w Szczecinie dofinasowana jest przez Gminę miasta Szczecin  w ramach Programu Wsparcia Sportu Amatorskiego    – Wspieranie Piłki Nożnej Wiosna 2022 Umowa  CRU Nr 22/0000434