You are currently viewing Wizyty edukacyjne w SL SALOS Szczecin

Wizyty edukacyjne w SL SALOS Szczecin

W pierwszy miesiącach nowego roku w ramach wizyt edukacyjnych w naszym Stowarzyszeniu mieliśmy przyjemność gościć na naszych zajęciach treningowych trenera Michała Jaszczyka, który pełni funkcje trenera monitorującego w ramach programu Certyfikacji szkółek Piłkarskich PZPN oraz trenerów Mobilnej Akademii Młodych Orłów Łukasz Borgera i Mateusza Kowalczyka. 
 
Trenerzy podczas wizyt edukacyjnych obserwowali nasze zajęcia i podzielili się swoimi spostrzeżeniami z przebiegu zajęć treningowych, a także przekazali naszym trenerom wiedzę o najnowszych trendach szkoleniowych, rady i wskazówki, jak pracować z dziećmi w kategoriach: skrzat, żak, orlik i młodzik. 
 
Serdecznie dziękujemy trenerom za przeprowadzone szkolenia i cenną wiedze ,którą wykorzystamy w swojej pracy i zapraszamy do naszego Stowarzyszenia na kolejne wizyty edukacyjne.
 
Działalność  Stowarzyszenie Lokalnego Salezjańskiej Organizacji Sportowej „SL SALOS ” w Szczecinie dofinasowana jest przez Gminę miasta Szczecin  w ramach Programu Wsparcia Sportu Amatorskiego    – Wspieranie Piłki Nożnej Wiosna 2022 Umowa  CRU Nr 22/0000434