You are currently viewing [2010] Futsal Cup w wykonaniu Młodzika Młodszego!

[2010] Futsal Cup w wykonaniu Młodzika Młodszego!

Rocznik 2010 (młodzik młodszy) 🔵⚪
🏆 „Alsecco Futsal Cup” – I Mistrzostwa Szczecina
🗓 13.03.2022 r.
🏟 Hala MOSRiR – ul. Twardowskiego, Szczecin🆚 Salos Szczecin 2010, Football Arena Szczecin, Futsal Szczecin (Salos II 2010), Błękitni Stargard, Arkonia Szczecin, Pogoń Szczecin Football Schools, Hutnik Szczecin, Funinio Szczecin


✔️ Drużyna rocznika 2010 podzielona na dwa zespoły wystąpiła w I Mistrzostwach Szczecina w Futsalu


🗣 Trener Przemysław Grabicki:
„ Dzisiejsze zawody sprawiły Naszym zawodnikom Salosu Szczecin wiele radości i satysfakcji. W czasie całego turnieju emocje z meczu na mecz były coraz większe. Nasze drużyny przez fazę grupową przeszły w zmiennych nastrojach, mimo to Salosiaki pokazali wysokie umiejętności indywidualne meldując się w czwórce finałowej. Ostatecznie drużyna Futsal Szczecin( Salos 2010II) w półfinale remisuje z Football Areną, gdzie w karnych ulega rywalowi i gra o trzecie miejsce z Błękitnymi Stargard. Po lekcji w fazie grupowej Nasi wychowankowie odrabiają zadanie domowe, plasując się na trzeciej pozycji. Salos 2010 w półfinale pokonuje Błękitnych Stargard, a w finale Football Arenę Szczecin ostatecznie plasuje się na najwyższym podium. Cieszy mnie przede wszystkim radość z gry wychowanków Salosu Szczecin z każdego zdobytego gola zarówno dla jednej i drugiej drużyny. Mimo, że chłopcy byli podzieleni na dwa zespoły, wspierali się kiedy nie szło, było czuć jedność i „ducha drużyny”. Brawo Salos Szczecin.

💭 Dziękujemy bardzo drużynie Futsal Szczecin oraz firmie Alsecco za zaproszenie! 💪🏼