You are currently viewing [2010 III] Mecz sparingowy z Football Academy!

[2010 III] Mecz sparingowy z Football Academy!

Salos Szczecin D2 2010III ⚪🔵

🏆 Mecz sparingowy
🗓 20.03.2022 r.
🏟 Boisko MOSRiR – ul. Tenisowa 38, Szczecin
🆚 Football Academy

Trener Mariusz Lewandowski: „ Gra naszej drużyny miała różne momenty. W pierwszej połowie zbyt łatwo pozwalaliśmy przeciwnikowi na tworzenie dogodnych sytuacji strzeleckich. Mieliśmy także problemy z otwarciem gry od bramki. Przeciwnik to bardzo dobrze wykorzystał i zdobył kilka goli. W drugiej połowie po kilku zmianach mieliśmy lepszy okres gry co skutkowało lepszą obroną oraz strzeleniem dwóch goli. Kolejne cenne doświadczenie , które pozwala się rozwijać naszym zawodnikom.”

Dziękujemy bardzo drużynie Football Akademia za bardzo wartościowy sparing!