You are currently viewing [WLJM I] Bardzo udane wejście w rundę wiosenną!

[WLJM I] Bardzo udane wejście w rundę wiosenną!

W sobotni wieczór na boisku przy ulicy Witkiewicza rozegraliśmy pierwszą kolejkę w ramach Wojewódzkiej Ligi Juniorów Młodszych. Naszym rywalem był zespół Żaków Dąbie, który w rundzie jesiennej pokonaliśmy 3:0. Podczas rundy wiosennej, Liga Wojewódzka składa się z siedmiu najsilniejszych zespołów, które między sobą rozegrają mecz i rewanż. W sobotnim meczu Nasz zespół odniósł zwycięstwo 6-0 po czterech bramkach Bartosza Walczaka i po jednym trafieniu Marcina Słojkowskiego i Macieja Rachubińskiego.

Trener Kujawski: Spotkanie z Żakami od początku toczone było pod nasze dyktando, udało nam się zepchnąć przeciwnika na swoją połowę i tworzyć kolejne sytuacje do zdobycia bramki. Przeciwnicy szukali swoich szans w kontrataku, lecz nasza linia defensywna była czujna i szybko rozbijała próby rywala. Ostatecznie wygrywamy 6:0, co jest bardzo dobrym prognostykiem przed zbliżającymi się kolejnymi spotkaniami.

Trener Bartłomiejczyk: Po przerwie zimowej w rozgrywki ligowe wchodzimy z mocnym przytupem. Tak okazałe zwycięstwo na samym początku z pewnością zadziała pozytywnie na nasze morale i będzie dodatkowym bodźcem w najbliższych tygodniach. Przed nami analiza naszego meczu, wyciągniecie wniosków pozytywnych, ale zarazem też tych negatywnych, ponieważ chcemy wciąż doskonalić naszą formę i styl gry, a dalej skupiać będziemy się na kolejnym przeciwniku, jakim jest Arkonia Szczecin.