You are currently viewing [WLJS] Inauguracja rundy wiosennej!

[WLJS] Inauguracja rundy wiosennej!

W niedzielne popołudnie zespół juniorów rozegrał pierwszą kolejkę rundy wiosennej WLJS mierząc się z zespołem Dąb Dębno. Mecz zakończył się okazałym zwycięstwem naszego zespołu 7:0 a na listę strzelców w tym spotkaniu wpisali się : Charkiewicz, Szwic, 2x Ciszewski, Słabicki, Ostrowski i Rajzer

Trenerzy Bogdanowicz-Drozdowski : Cieszy nas okazałe zwycięstwo na początku ligowych zmagań. Mimo wielu gier kontrolnych z wymagającymi zespołami pierwszy mecz po przerwie zimowej to zawsze nie wiadoma. Jednak tego dnia rozegraliśmy naprawdę nieźle spotkanie. Akcje po których zdobyliśmy bramki były konsekwencją naszego planu na ten mecz. Jednak Pierwsze 45min nie poszło po naszej myśli, zawodnicy nie realizowali swoich zadań tak jak byśmy tego od oczekiwali. Jednak przeprowadzone w przerwie korekty zmieniły obraz gry i przyniosły oczekiwany efekt. Po mimo że końcowy wynik jest zdecydowanie na plus to i tak podarowaliśmy przeciwnikowi zbyt dużo prezentów po prostych błędach które mogły zakończyć się utratą . Na nasze szczęście tak się nie stało, jednak chłopcy w kolejnych spotkaniach muszą zachować większą koncentrację przez całe 90min aby takich błędów przydarzyło się jak najmniej.