You are currently viewing [WLJS] Grad bramek w Kołobrzegu!

[WLJS] Grad bramek w Kołobrzegu!

W niedzielne przedpołudnie zespół juniorów rozegrał drugie spotkanie rundy wiosennej WLJS mierząc się z AP Kotwica Kołobrzeg. Mecz zakończył się okazałym zwycięstwem naszego zespołu 13:2 a na listę strzelców w tym spotkaniu wpisali się :Ignasiak, Szwic, Rajzer, Termanowski, Bunik, 4x Ostrowski, Pieńkowski, Słabicki, 2x Krzemieniewski

Trenerzy Bogdanowicz-Drozdowski : Cieszy nas kolejne okazałe zwycięstwo na początku ligowych zmagań. Jednak po mimo zdecydowanego prowadzenia bo aż 5:1 do przerwy mieliśmy z trenerem niestety sporo uwag do postawy zespołu. W takich spotkaniach gdy do 20min prowadzisz już 4:0 to nie możesz oddać pola gry przeciwnikowi tylko nadal konsekwentnie kontrolować przebieg meczu a poziom koncentracji i zaangażowania musi pozostać na takim samym połapie. Niestety jednak w przerwie meczu mieliśmy do zawodników o to najwięcej uwag że szybkie i wysokie prowadzenie wpłynęło negatywnie na ich postawę na boisku a gra nie wyglądała tak jak byśmy sobie tego życzyli. Cieszy nas jednak reakcja po przerwie, że większość rzeczy o których sobie powiedzieliśmy zostało poprawione a całe drugie 45min mieliśmy kontrolę nad spotkaniem. Szkoda jednak straconych bramek bo po mimo że były były pięknej urody to obie wpadły po takim samym błędzie w środkowej części boiska , a trzeba pamiętać że w starciu z bardziej wymagającym przeciwnikiem to one mogą decydować o korzystnym bądź niekorzystnym końcowym rezultacie spotkania.