You are currently viewing [2009II /2010 III] Gra wewn臋trzna

[2009II /2010 III] Gra wewn臋trzna

馃弳 Gra kontrolna
馃棑 27.03.2022 r.
馃彑 Boisko MOSRiR – ul. Tenisowa 38, Szczecin
SALOS Szczecin 2010 III馃啔 SALOS Szczecin 2009 II
馃棧 Trener Mariusz Lewandowski:
Pierwsza po艂owa bardzo wyr贸wnana. Oba zespo艂y wypracowa艂y sobie kilka dogodnych sytuacji do zdobycia gola, jednak wykorzysta艂y tylko po jednej i do przerwy by艂 remis. W drugiej po艂owie nasi starsi koledzy byli ju偶 bardziej skuteczni i wypracowali sobie przewag臋 kilku bramek, kt贸r膮 utrzymali do samego ko艅ca. W tym wieku jest 艂atwo gra膰 ze starszymi , kt贸rzy na starcie maj膮 wi臋ksz膮 przewag臋 fizyczn膮. Naszym zawodnikom na pewno nie mo偶na odm贸wi膰 zaanga偶owania. Takie mecze ucz膮 naszych zawodnik贸w rywalizacji, wp艂ywaj膮 na rozw贸j ich umiej臋tno艣ci i pozwalaj膮 zdoby膰 cenne do艣wiadczenie kt贸re b臋d膮 mieli okazje wykorzysta膰 w kolejnych spotkaniach
Dzia艂alno艣膰聽 Stowarzyszenie Lokalnego Salezja艅skiej Organizacji Sportowej 鈥濻L SALOS 鈥 w Szczecinie dofinasowana聽jest przez Gmin臋 miasta Szczecin聽 w ramach Programu Wsparcia Sportu Amatorskiego聽聽聽 鈥 Wspieranie Pi艂ki No偶nej Wiosna 2022 Umowa聽 CRU Nr 22/0000434