You are currently viewing [2009II /2010 III] Gra wewnętrzna

[2009II /2010 III] Gra wewnętrzna

Salos Szczecin D2 2010III ⚪🔵
 
🏆 Mecz sparingowy
🗓 27.03.2022 r.
🏟 Boisko MOSRiR – ul. Tenisowa 38, Szczecin
🆚 Salos 2009 II
 
🗣 Trener Mariusz Lewandowski:
Pierwsza połowa bardzo wyrównana. Oba zespoły wypracowały sobie kilka dogodnych sytuacji do zdobycia gola, jednak wykorzystały tylko po jednej i do przerwy był remis. W drugiej połowie nasi starsi koledzy byli już bardziej skuteczni i wypracowali sobie przewagę kilku bramek, którą utrzymali do samego końca. W tym wieku jest łatwo grać ze starszymi , którzy na starcie mają większą przewagę fizyczną. Naszym zawodnikom na pewno nie można odmówić zaangażowania. Takie mecze uczą naszych zawodników rywalizacji, wpływają na rozwój ich umiejętności i pozwalają zdobyć cenne doświadczenie które będą mieli okazje wykorzystać w kolejnych spotkaniach