You are currently viewing [WLJM I] Druga kolejka w rundzie wiosennej!

[WLJM I] Druga kolejka w rundzie wiosennej!

W drugiej kolejce podczas rundy wiosennej Nasi Juniorzy Młodsi zmierzyli się z Arkonią Szczecin. Mecz nabrał fizycznego charakteru, gdzie żadna ze stron nie odstawiała nogi. Do przerwy juniorom Naszego Stowarzyszenia udało się wyjść na prowadzenie 2-0 po dublecie Oskara Pawlaczyka. Po przerwie niestety Juniorzy Młodsi SALOSu otrzymali czerwoną kartkę, kończąc mecz w dziesięciu i tracąc kontaktową bramkę. Ostatecznie udało się wygrać i dopisać trzy punkty do ligowej tabeli.

Trener Bartosz Bartłomiejczyk: Mamy za sobą mecz bardzo wymagający pod względem fizyczności, ale również i taktyki. Cały nasz zespół musiał reagować na zmiany w grze i ustawieniu Arkonii, co uważam że zostało zrealizowane. Fakt, w meczu otrzymaliśmy głupią czerwoną kartkę, ale to również pokazało nam jakim jesteśmy zgranym zespołem w chwili gdy są ciężkie momenty. Grając w 10, skupiliśmy się na współpracy zespołowej i to jest także ogromny plus po tym meczu.