You are currently viewing [2008] Inauguracja WLT Młodszych gr.1!

[2008] Inauguracja WLT Młodszych gr.1!

Udany debiut w 1 grupie Wojewódzkiej Ligi Trampkarza Młodszego rocznika 2008. W inauguracyjnym meczu po awansie do WLT gr. 1 Nasi zawodnicy odnieśli zwycięstwo na swoim obiekcie przeciwko drużynie Bałtyku Koszalin – 6:2.

 Trener Paweł Pawłowski: Bardzo zadowalające zwycięstwo na inaugurację rundy wiosennej. Chłopcy pokazali, że rywalizacja na tym poziomie im się jak najbardziej należy i są na nią w pełni przygotowani dzięki ciężkiej pracy, którą włożyli, żeby w tej lidze się znaleźć. Na braki kadrowe spowodowane kontuzjami drużyna odpowiedziała w świetnym stylu. Bardzo cieszy mnie fakt, że paru zawodników, którzy z konieczności wystąpili na nowych dla siebie pozycjach zdali z tego egzamin i ten mecz na pewno był dla nich wartościowy pod kątem ich rozwoju piłkarskiego. Dziękujemy drużynie z Koszalina za sportową rywalizację i życzymy powodzenia!

Działalność  Stowarzyszenie Lokalnego Salezjańskiej Organizacji Sportowej „SL SALOS ” w Szczecinie dofinasowana jest przez Gminę miasta Szczecin  w ramach Programu Wsparcia Sportu Amatorskiego    – Wspieranie Piłki Nożnej Wiosna 2022 Umowa  CRU Nr 22/0000434