You are currently viewing [WLJS] Wysoka wygrana w Goleniowie!

[WLJS] Wysoka wygrana w Goleniowie!

Juniorzy Starsi🔵⚪
🏆 WLJS
🆚 Ina Goleniów

✔️ W niedzielne przedpołudnie zespół juniorów rozegrał kolejne spotkanie rundy wiosennej WLJS podejmując na wyjeździe zespół Iny Goleniów .Spotkanie zakończyło się zwycięstwem naszego zespołu 5:1 a na listę strzelców w tym spotkaniu wpisali się :
⚽ Termanowski
⚽ Ostrowski
⚽ ⚽ Charkiewicz
⚽ Krzemieniewski

🗣Trenerzy Bogdanowicz-Drozdowski : Patrząc przed spotkaniem tylko na statystyki wydawać by się mogło że w dzisiejszym spotkaniu powinniśmy dopisać sobie łatwe trzy punkty. Jednak właśnie na ten aspekt zwróciliśmy zawodniką uwagę, aby ich podejście i zaangażowanie w ten mecz było właściwe bo jak to w sporcie bywa statystki to jedno a życie to drugie. I rzeczywiście tak jak przestrzegaliśmy przed meczem od pierwszego gwiazdka sędziego zespół z Goleniowa postawił ciężkie warunki gry, a połączeniu z mocno przeciętną dyspozycją naszych zawodników tego dnia grało nam się ciężko. Sporo nie wymuszonych strat, zbyt mała aktywność w grze bez piłki sprawiały że traciliśmy za szybko piłkę dzięki czemu przeciwnik mógł wyprowadzać groźne kontrataki. Niestety właśnie po jednej z takich akcji wypracowali rzut karny zamieniając go na bramkę. Cieszy nas fakt że po mimo iż przegraliśmy to szybko zareagowaliśmy doprowadzając do wyrównania a następnie wyszliśmy na prowadzenie. Druga połowa w naszym wykonaniu była nie co lepsza dzięki czemu dołożyliśmy trzy kolejne trafienia odnosząc kolejne zwycięstwo w rundzie wiosennej.

 

Działalność  Stowarzyszenie Lokalnego Salezjańskiej Organizacji Sportowej „SL SALOS ” w Szczecinie dofinasowana jest przez Gminę miasta Szczecin  w ramach Programu Wsparcia Sportu Amatorskiego    – Wspieranie Piłki Nożnej Wiosna 2022 Umowa  CRU Nr 22/0000434