You are currently viewing [WLJM I] Spotkanie ligowe przeciwko FASE Szczecin

[WLJM I] Spotkanie ligowe przeciwko FASE Szczecin

 
W minioną niedzielę, pierwszym zespół Juniorów Młodszych Naszego Stowarzyszenia, po tygodniowej przerwie powrócił do ligowej batalii. Podopieczni duetu trenerskiego Kujawski – Bartłomiejczyk, w 4 kolejce WLJM gr. 1 ZZPN mierzyli się z rywalem zza miedzy – FASE Szczecin.
 
Od samego początku to Nasi Juniorzy narzucili wysoką intensywność spotkania, dzięki czemu na przerwę udało się schodzić z dwubramkową przewagą, po trafieniach Macieja Ciszewskiego oraz Oskara Pawlaczyka. Druga połowa to kolejne 45 minut dobrej gry SALOSu i kolejne trafienia autorstwa Marcela Sieczkarza, Piotra Gołackiego i Kuby Cymanowskiego, co ostatecznie daje zwycięstwo 5-0.
 
Trener Kujawski: „Na spotkanie z FASE byliśmy bardzo zmotywowani, wiedząc, że do przeciwnika zejdzie kilku zawodników występujących w Centralnej Lidze Juniorów. OD samego początku, chcieliśmy prowadzić grę i spychać rywala na swoją połowę. Nasz plan był realizowany z ryzykiem na kontrataki ze strony FASE. Cieszę się, że chłopcy są bardzo zmotywowani i skupieni na przydzielonych zadaniach na boisku. Należą się ogromne brawa dla całego zespołu za dzisiejszą grę. Na koniec, z tego miejsca, życzę szybkiego powrotu do zdrowia, wszystkim naszym kontuzjowanym zawodnikom, czekamy na was.”
 
Trener Bartłomiejczyk: „Cały tydzień przygotowywaliśmy się do tego spotkania, tym bardziej, że w poprzedniej kolejce mieliśmy pauzę ligową spowodowaną przełożonym spotkaniem z Bałtykiem Koszalin. Na ten mecz mieliśmy swój plan, który od pierwszej minut zaczęliśmy realizować. Mecz z FASE był także dla nas cenną lekcją, ponieważ nasi przeciwnicy wyszli w ustawieniu 1-3-5-2 i pewne rzeczy w naszej taktyce musiały ulec modyfikacji, z czego de facto jesteśmy dumni, chłopacy poradzili sobie i w pełni realizowali założenia taktyczne. Brawa się należą, bo intensywność jaka została nadana przez naszych zawodników, musi zostać doceniona. Widać, że robimy postępy i nie spoczywamy na laurach. „