You are currently viewing Ogłoszenie o obozach sportowych i kolonii SL SALOS Szczecin

Ogłoszenie o obozach sportowych i kolonii SL SALOS Szczecin

W dniach 31.07.2022 – 06.08.2022 i 07.08.2022 – 13.08.2022  dla zawodników SL SALOS planujemy  zorganizować  piłkarski obóz letni w Głogowie. Koszt obozu  piłkarskiego wynosi 1550zł. Obóz piłkarski ukierunkowany jest na zajęcie treningowe  i przeznaczony jest  dla zawodników  którzy są zdolni do trenowania po trzy  razy dziennie. Nie opuszczają treningów i ich zaangażowanie w trening jest na określonym poziomie. Zawodnicy będą mieli do dyspozycji codziennie miejski Aquapark. Zakwaterowanie będzie w Bursie Mistrzostwa Sportowego Akademii Piłkarskiej Chrobrego Głogów. Na miejscu zakwaterowania będą do dyspozycji dwa kryte boiska na codzienne wieczorne gry i zabawy sportowe. Wyżywienie na najwyższym poziomie dostosowane do potrzeb sportowców.

Dla zawodników SALOSu, dla których trenowanie trzy razy dziennie na określonym poziomie jest zbyt dużym wysiłkiem fizycznym i mentalnym planujemy zorganizować w dniach 27.07-06.08.2022 w Siedzinie Kolonie piłkarską. Zajęcia treningowe średnio raz dziennie plus wycieczki krajoznawcze. Kolonia piłkarska ukierunkowana jest na rekreacyjne  trenowanie, odpoczynek i turystykę. Koszt Kolonii  piłkarskiej  dla zawodników SL SALOS Szczecin wynosi 2000 zł. Zakwaterowanie będzie w DWD w Siedzinie. Zajęcie treningowe, mecze i turnieje odbywać się będą Centrum Sportu i Kultury w Sidzinie (boisko trawiaste oraz Orlik z sztuczną nawierzchnią).  Zajęcia treningowe, mecze i turnieje prowadzone będą przez trenerów SL SALOS Szczecin. Oprócz zajęć treningowych planujemy wycieczki do Krakowa m.in. Wawel i Zakopanego (wszystkie wycieczki z przewodnikiem ) oraz wycieczki po okolicznych szczytach górskich min. Hala Krupowa, Krupowy Groń

Kolonia piłkarska zorganizowana zostanie w przypadku zgłoszenia około 30 uczestników. Pierwszeństwo do udziału w kolonii mają zawodnicy , którzy nie będą uczestniczyli w obozie. Max liczba uczestników to 50 osób ( ze względu na autokar). W przypadku większego zainteresowania decyduje kolejność zgłoszeń.

Wybór zawodników na obóz lub kolonie będzie dokonywał trener zespołu w porozumieniu z rodzicami.

Trener ma prawo zadecydować o braku kwalifikacji na obóz. Jeśli zawodnik pojedzie na obóz i nie będzie chciał uczestniczyć w zajęciach treningowych będziemy prosi rodziców o  odbiór zawodnika z obozu. Na kolonii nie będzie takiego obowiązku.