You are currently viewing [2011 II] #PierwszaPiłka

[2011 II] #PierwszaPiłka

 Gospodarzem tej kolejki turnieju „Pierwsza piłka” była drużyna Salosu Szczecin 2011. W niedzielne popołudnie na Don Bosco Arena zameldowały się drużyny LFA Szczecin, Stali Szczecin, GKS Mierzyn oraz Czarni Szczecin. Znakomicie przygotowane boiska jak i piękna, wiosenna pogoda sprawiły, że młodzi piłkarze mieli wielką przyjemność ze współzawodnictwa.
Trener Marcin Domzal: Nasz rocznik z każdym kolejnym miesiącem rośnie w siłe. Widać u chłopców postępy jeśli chodzi o motorykę. Ruchliwość, szybkość podejmowania decyzji i kreatywność stały się naszą silną bronią. Jestem pod wrażeniem ich podejścia i boiskowej dojrzałości mimo tak młodego wieku. Wielki medal należy się również rodzicom, którzy przygotowali poczęstunki dla wszystkich zawodników, aktywnie włączając się w pomoc w organizację turnieju! Serdecznie DZIĘKUJĘ!
Na indywidualne wyróżnienia zasługują: Michał Klimczak i Bartosz Wójcik za ich znakomitą skuteczność. Wojtek Gaborski i jego gol zdobyty „krzyżakiem”. Ignacy Lipski, który był nie do przejścia w obronie oraz Filip Żukowski imponując rajdami na skrzydle.
 
 Działalność  Stowarzyszenie Lokalnego Salezjańskiej Organizacji Sportowej „SL SALOS ” w Szczecinie dofinasowana jest przez Gminę miasta Szczecin  w ramach Programu Wsparcia Sportu Amatorskiego    – Wspieranie Piłki Nożnej Wiosna 2022 Umowa  CRU Nr 22/0000434