You are currently viewing [2008 I] WLT Młodszych z Gwardią Koszalin!

[2008 I] WLT Młodszych z Gwardią Koszalin!

Pierwszą porażkę w lidze doznała drużyna trampkarzy w meczu przeciwko Gwardii Koszalin. W trakcie tego spotkania miała również miejsce bardzo przykra sytuacja. Zawodnik Naszego zespołu – Łukasz Jakubowski, podczas niefortunnego upadku doznał złamania przedramienia, został przetransportowany karetką do szpitala i przeszedł tam operacje.

 Trener Paweł Pawłowski: Był to mecz, który na pewno będzie dla Nas dużą dawką nauki na przyszłość. Na przerwę schodziliśmy z bezbramkowym remisem i trudno było wskazać zespół, który posiadał chociażby optyczną przewagę. W drugiej połowie zrobiliśmy wiele niewymuszonych błędów w defensywie, co zespół gości wykorzystał z zimną krwią. Drużyna przyjezdna była w tym dniu zdecydowanie konkretniejsza. Natomiast sam mecz i jego przebieg jest sprawą drugorzędną. Wszyscy w zespole bardzo mocno trzymamy kciuki, i czekamy na jak najszybszy powrót do Nas Łukasza, który jest kluczową postacią dla drużyny, zarówno na boisku jak i poza nim. Łuki, jesteśmy z Tobą!

Działalność  Stowarzyszenie Lokalnego Salezjańskiej Organizacji Sportowej „SL SALOS ” w Szczecinie dofinasowana jest przez Gminę miasta Szczecin  w ramach Programu Wsparcia Sportu Amatorskiego    – Wspieranie Piłki Nożnej Wiosna 2022 Umowa  CRU Nr 22/0000434