You are currently viewing [2010 I] Mecz z AP Szczecinek

[2010 I] Mecz z AP Szczecinek

Drużyna młodzika młodszego rozegrała kolejne spotkanie w Lidze Wojewódzkiej Młodzika Młodszego z Akademią Piłkarską ze Szczecinka.

Trudne spotkanie z liderem poprzedniej rundy kosztowało Naszych zawodników ogromnego wysiłku. Do Szczecinka wyjechaliśmy bez kapitana „Fifiego” Filipa Sikory oraz nieobecnego „Kari” Karola Dunaja. Do spotkania Nasi wychowankowie podeszli z respektem do przeciwnika, oraz mocno skoncentrowani. W pierwszych minutach meczu obejmujemy prowadzenie, a do bramki po zespołowej akcji trafia Ignacy Dyba. Kolejne gole do przerwy zdobywają Bartosz Ubych, oraz Oskar Bednarek po rzucie karnym. Do przerwy wynik 0:3 dla Salosu Szczecin. Tuż po przerwie przeciwnicy ruszyli aby odrobić straty, lecz to zawodnicy Salosu Szczecin po przerwie, po raz kolejny przeprowadzają kontratak, po którym do bramki gospodarzy trafia Ignacy Dyba. Do końca meczu przeciwnik stawia na ofensywę i spycha Nas do głębokiej defensywy, przeprowadzając wiele akcji, nie ustrzegamy się błędów własnych, po których zdobywa dwa gole. Naszemu zespołowi udaje się przeprowadzić kilka kontrataków, lecz zawodzi skuteczność i strzały Dyby, Winnickiego nie trafiają do „siatki”rywala. Po stałym fragmencie dla Naszego zespołu Oskar Bednarek próbuje efektownie uderzyć „z przewrotki nożycami” lecz piłka minimalnie mija poprzeczkę bramki.

Dziękujemy przeciwnikowi. Brawo SL Salos Szczecin.

Działalność  Stowarzyszenie Lokalnego Salezjańskiej Organizacji Sportowej „SL SALOS ” w Szczecinie dofinasowana jest przez Gminę miasta Szczecin  w ramach Programu Wsparcia Sportu Amatorskiego    – Wspieranie Piłki Nożnej Wiosna 2022 Umowa  CRU Nr 22/0000434