You are currently viewing Tenis stołowy – turnieje żaków i młodzików 7-8.05.22

Tenis stołowy – turnieje żaków i młodzików 7-8.05.22

 W sobotę 7.05.22 w Bierzwniku odbyły się Woj. Eliminacje do Mistrzostw Polski żaków. W zawodach wzięło udział 32 zawodników. Historyczne II miejsce w turnieju i awans na Mistrzostwa Polski wywalczył nasz zawodnik Stanisław Cydzik ! Wyniki naszych pozostałych zawodników:
Kamiński Rafał miejsca 11-12
Jamro Hubert miejsca 11-12
 
Udział w Mistrzostwach Polski ma również zapewniony Szymon Koper, który posiada 'limit’ będąc sklasyfikowanym na 12 miejscu w Polsce.  Nasz klub wysyła więc 2 zawodników na imprezę rangi centralnej. Mistrzostwa Polski odbędą się w czerwcu w Olkuszu. Gratulujemy !!
 
W niedzielę 8.05.22 w Stepnicy odbyły się Ind. Mistrz. Woj. młodzików. Startowało 43 zawodników. Wyniki naszych:
 
Gry pojedyńcze:
Koper Szymon – miejsca 5-6
Jarecki Tomasz – miejsca 21-24
 
Gry podwójne:
Koper / Jarecki – miejsca 5-8  ’