🔵⚪Rocznik 2011 (II)
📆15.05.2022
🏆 Turniej „Pierwsza piłka”
🆚 LFA Szczecin, GKS Mierzyn, Stal Szczecin, Czarni Szczecin
✔️ Na boisku przy szkole Salezjańskiej odbyła się kolejna seria gier w ramach turnieju „Pierwsza piłka”. Gospodarzem była drużyna dziewcząt z LFA Szczecin. Niedziela, godzina 12-30, słońce, pogoda nie sprzyja grze w piłkę…(cytując klasyka). Nic z tych rzeczy! Nasi Salosiacy z rocznika 2011 mają za sobą kolejne fenomenalne spotkania! Szybkie wymiany podań, duża ruchliwość i skuteczny pressing zaowocowały kompletem zwycięstw. Do tego w tej kolejce nie tracimy ani jednej bramki! Na szczególne wyróżnienie zasługuje Hubert Dzięgelewski, który grając jako lewy obrońca zdobył hattricka!
Z każdym kolejnym miesiącem widać znaczący postęp. Gramy bardzo odważnie. Nie brakuje jednocześnie odpowiedzialności i wzajemnego wsparcia. Oby tak dalej!
Działalność Stowarzyszenie Lokalnego Salezjańskiej Organizacji Sportowej „SL SALOS ” w Szczecinie dofinasowana jest przez Gminę miasta Szczecin w ramach Programu Wsparcia Sportu Amatorskiego – Wspieranie Piłki Nożnej Wiosna 2022 Umowa CRU Nr 22/0000434
