You are currently viewing [WLJS] Mecz z Chemikiem Police!

[WLJS] Mecz z Chemikiem Police!

W sobotnie popołudnie zespół juniorów starszych na własnym boisku podejmował drużynę Chemik Police .Spotkanie zakończyło się  porażka naszego zespołu  4:5 :⚽⚽ Krzemieniewski, ⚽ Ignasiak, ⚽ Rajzer

🗣Trenerzy Bogdanowicz-Drozdowski : Ponosimy niestety pierwsza porażkę w tej rundzie. Całe spotkanie było bardzo dziwne bo bardzo dobrze weszliśmy w spotkanie i na samym początku powinniśmy zdobyć co najmniej dwie bramki ,a w 19 minucie przegrywaliśmy już 4:0 będąc zespołem zdecydowanie lepszym. Niestety w 11 minut popełniliśmy tak katastrofalne błędy które wcześniej się nam nie przytrafiały a przeciwnik potrafił to wykorzystać . Tracąc cztery bramki w tak krótkim odstępie czasu wydawać by się mogło że zespół straci wiarę w korzystny wynik i się podda.
Jednak nic z tego, bo Chłopcy od pierwszej do ostatniej minuty grali w piłkę, konsekwentnie z dużą jakością i polotem stwarzając sobie przy tym masę sytuacji jednak bramka w dniu dzisiejszym była jak zaczarowana.
Ciężko jest nam ocenić to spotkanie bo gdy zdobywasz cztery bramki i stwarzasz sobie przy tym tyle dogodnych a w końcowym rozrachunku przegrywasz to jest to trudne do wyjaśnienia jak to możliwe. Jednak po mimo porażki jesteśmy dumni z zawodników przede wszystkim za konsekwencje i sposób w jaki graliśmy bez względu ile bramek przewagi miał rywal duch zespołu cały czas mocno płonął. Jest to Wielka Wartość Dodatnia dla dalszego rozwoju tych chłopców bo pokazali naprawdę atrakcyjny futbol.

Działalność  Stowarzyszenie Lokalnego Salezjańskiej Organizacji Sportowej „SL SALOS ” w Szczecinie dofinasowana jest przez Gminę miasta Szczecin  w ramach Programu Wsparcia Sportu Amatorskiego    – Wspieranie Piłki Nożnej Wiosna 2022 Umowa  CRU Nr 22/0000434