You are currently viewing [2010] Dwa mecze Młodzika Młodszego!

[2010] Dwa mecze Młodzika Młodszego!

Rocznik 2010 🔵⚪
 
🏆 Wojewódzka Liga Młodzika Młodszego
🗓 21.05.2022 r.
🏟 Boisko w Koszalinie ul. Fałata 34
 
✔️Gwardia Koszalin – Salos Szczecin 0:1
 
🗣 Drużyna młodzika młodszego rozegrała kolejne spotkanie w Lidze Wojewódzkiej Młodzika Młodszego z Gwardią Koszalin. Trudny mecz z obecnym liderem rozgrywek, możemy zaliczyć do udanych. Pomimo jednej strzelonej bramki z rzutu karnego przez Oskara Bednarka⚽, uważam, że było to najlepszy mecz Naszej drużyny. Pierwsza połowa w wykonaniu „Salosiaków” to przede wszystkim budowanie akcji zakończonych finalizacją, niestety w tym dniu bramka gospodarzy była „zaczarowana”, a Nam mimo wielu akcji zabrakło skuteczności. Druga połowa podobnie jak pierwsza odsłona to ofensywa na bramkę Gwardii, po jednej z akcji w polu karnym zostaje sfaulowany Ignacy Dyba, a „11”pewnie wykonuje Oskar Bednarek. Mecz w Koszalinie to wiele akcji Naszego zespołu indywidualnych i zespołowych i każdy zawodnik zasłużył na słowa pochwały. Dziękujemy przeciwnikowi. Brawo SL Salos Szczecin
 

 
Rocznik 2010 🔵⚪
 
🏆 Liga Terenowa Młodzika
🗓 22.05.2022 r.
🏟 Boisko MOSRiR w Szczecinie ul. Tenisowa 38
 
✔️ Salos Szczecin – Stal Szczecin 1:5
 
🗣Drużyna 2010 młodzika młodszego rozegrała swój mecz z drużyną Stali Szczecin. Nasza drużyna w dzisiejszych zawodach pokazała swoje wysokie umiejętności indywidualne, mimo przewagi fizycznej drużyny gości, Nasi zawodnicy nie bali się zagrać jak „równy z równym”. Salosiaki” pokazali, że potrafią grać w piłkę. Odważne decyzje o pojedynkach 1×1, próby otwarcia gry krótkimi podaniami i budowanie gry w bocznych sektorach, dało, Naszemu zespołowi kilka akcji, które zakończyły się strzałami w „światło” bramki przeciwnika. Niestety popełniamy również błędy, tzw.”prezenty”, gdzie skutecznie wykorzystuje przeciwnik. Gol dla Naszego zespołu wpada po stałym fragmencie gry wykonanym przez Szymona Poświętnego, a do bramki gości trafia Szymon Majdański  i była to jedyny gol dla Salosu Szczecin. Mimo przegranej SALOSiaki schodzili z boiska z „podniesioną głową”.
Dziękujemy przeciwnikowi i życzymy powodzenia. Brawo SL Salosu Szczecin.

Działalność  Stowarzyszenie Lokalnego Salezjańskiej Organizacji Sportowej „SL SALOS ” w Szczecinie dofinasowana jest przez Gminę miasta Szczecin  w ramach Programu Wsparcia Sportu Amatorskiego    – Wspieranie Piłki Nożnej Wiosna 2022 Umowa  CRU Nr 22/0000434