🏆 WLJM
🗓 22.05.2022 r.
🏟 Koszalin

✔️ Bałtyk Koszalin – SALOS Szczecin 1:2

🗣 Trener Kujawski: Od początku spotkania to nasz zespół przejął boiskowa inicjatywę, napierając na bramkę przeciwnika. W pierwszych 30 minutach tego spotkania oddaliśmy wiele uderzeń na bramkę przeciwnika, niestety żaden nie znalazł się w siatce. Drużyna Bałtyku próbowała swoich sił w kontrataku, a po jednym z nich zdobywają bramkę na 1:0. W drugiej połowie jeszcze mocniej zaczęliśmy atakować, chwile po wejściu na boisko Marcel Sieczkarz zdobył bramkę na 1:1, oba zespoły nie były zainteresowane remisem w tym spotkaniu. Ostatnie 15 minut to zdecydowanie najbardziej emocjonująca końcówka w tym sezonie, oba zespoły stworzyły sobie świetne sytuacje do zdobycia gola, ale to my w doliczonym czasie wyprowadzamy kontratak, który uderzeniem głową finalizuje Karol Maszało.
Do końca zostały 3 kolejki, a my mamy przewageę5pkt nad drugimi Błękitnymi Stargard.

Działalność  Stowarzyszenie Lokalnego Salezjańskiej Organizacji Sportowej „SL SALOS ” w Szczecinie dofinasowana jest przez Gminę miasta Szczecin  w ramach Programu Wsparcia Sportu Amatorskiego    – Wspieranie Piłki Nożnej Wiosna 2022 Umowa  CRU Nr 22/0000434