You are currently viewing [2011 II] #PierwszaPiłka

[2011 II] #PierwszaPiłka

 
W niedzielny poranek nasza drużyna z rocznika 2011(II) rozegrała kolejne spotkania w ramach turnieju „Pierwsza piłka”. Na obiekcie przy ul. Kresowej gospodarzem była drużyna Stali Szczecin.
 
Trener Marcin Domżał: Nasi chłopcy po raz kolejny pokazali się ze świetnej strony. Graliśmy cierpliwie, budując każdą akcje, by w odpowiednim momencie przyspieszyć grę. Dzięki temu tworzyliśmy tego dnia wiele sytuacji, które zamienialiśmy na bramki. Najwięcej emocji dostarczył już tradycyjnie mecz ze Stalą Szczecin, która pierwsza strzeliła bramkę, wykorzystując nasz brak komunikacji w obronie. Po straconym golu świetnie reagujemy, stwarzając wiele sytuacji, jednak piłka nie chciała przekroczyć linii bramkowej. Wyrównujemy w jednej z ostatniej akcji meczu po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Filipa Żukowskiego, a bramkę znakomitym strzałem głową zdobywa Michał Klimczak. Brawa za walkę do końca!
 
Przed nami ostatnia kolejka, w której to my będziemy gospodarzem, Sobota, godz. 10-00, boisko przy ul. Tenisowej. Serdecznie zapraszamy!
 
Działalność  Stowarzyszenie Lokalnego Salezjańskiej Organizacji Sportowej „SL SALOS ” w Szczecinie dofinasowana jest przez Gminę miasta Szczecin  w ramach Programu Wsparcia Sportu Amatorskiego    – Wspieranie Piłki Nożnej Wiosna 2022 Umowa  CRU Nr 22/0000434