You are currently viewing [2011] Ostatnia kolejka #PierwszaPiłka

[2011] Ostatnia kolejka #PierwszaPiłka

Ostatnia kolejka turnieju „Pierwsza piłka” za nami. Na stadionie przy ul. Tenisowej gospodarzem były nasze drużyny reprezentujące rocznik 2011 (II) i (III). Znakomita pogoda i świetnie przygotowane boisko trawiaste tylko zachęcały do grania.

Nasi chłopcy z drugiej drużyny 2011 kończą rywalizację w turnieju nie przegrywając żadnego z meczów w tym roku! Fantastyczna praca wykonana na treningu przez naszych podopiecznych przynosi efekt. Z kolei nasza „trójeczka” pokazała się z dobrej strony walcząc jak równy z równym ze wszystkimi drużynami. Zdobyte doświadczenie na pewno zaprocentuje w przyszłości. Na szczególne wyróżnienie zasługuje postawa Bartka Wójcika, który imponował dryblingami i skutecznością. Wiktor Pieńkowski i Hubert Dzięgelewski strzelili piękne bramki na miarę Ligi Mistrzów. Z kolei Maks Leciejewski i Samuel Szynert wykazali się wielkim zaangażowaniem na boisku.
Wielkie podziękowania dla rodziców, którzy przygotowali poczęstunek dla wszystkich drużyn


Działalność  Stowarzyszenie Lokalnego Salezjańskiej Organizacji Sportowej „SL SALOS ” w Szczecinie dofinasowana jest przez Gminę miasta Szczecin  w ramach Programu Wsparcia Sportu Amatorskiego    – Wspieranie Piłki Nożnej Wiosna 2022 Umowa  CRU Nr 22/0000434