You are currently viewing TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ NA PRZYWITANIE WAKACJI 2022 DLA MŁODZIEŻY W WIEKU 16-18 LAT

TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ NA PRZYWITANIE WAKACJI 2022 DLA MŁODZIEŻY W WIEKU 16-18 LAT

W dniu 23.06.2022 SL Salos Szczecin zorganizował turniej piłki nożnej  dla młodzieży w wieku 16-18 lat  

 

Turniej  rozegrany zostały  na   boiskach MOSiR przy ul. Tenisowej 38 w Szczecinie i  był ogólnodostępny dla wszystkich chętnych.

Zespoły podzielone zostały na dwie grupy gdzie rywalizowały systemie ,,każdym z każdym.”. Cztery najlepsze zespoły z grup awansowały do rundy Play  Off i rywalizowały  o zwycięstwo w turnieju a kolejne  zespoły z grupy o dalsze miejsca.

Dla uczestników turnieju przygotowane zostały pamiątkowe nagrody ,puchary oraz wyżywienie w postaci grilla oraz kawiarenki ( ciasta)

Poprzez realizowane zadanie pragnęliśmy stworzyć jak najlepsze warunki dla młodzieży do aktywnego spędzania wolnego czasu, rozwijania swojej sprawności fizycznej. Organizowany turniej był  doskonałą okazją do kształtowania pozytywnych wzorców sportowych oraz integracji młodzieży z różnych środowisk.

 

Turniej dofinasowany był w ramach Programu Sport dla Wszystkich ,, Upowszechnianie sportu różnych grup społecznych i środowiskowych 2022.”  z środków pochodzących z budżetu państwa w kwocie 7000 zł. Całość zadania wynosi 22 000 zł