You are currently viewing [JS] Druga runda Pucharu Polski ZZPN!

[JS] Druga runda Pucharu Polski ZZPN!

 
W niedzielne popołudnie zespół Juniorów Starszych rozegrał swoje spotkanie w II Rundzie Pucharu Polski ZZPN podejmując na własnym boisku drużynę Chemik II Police odnosząc w tym spotkaniu zwycięstwo 3:2 .
 
Trenerzy Bogdanowicz-Drozdowski : Dzisiejsze spotkanie to prawdziwy rollercoaster z ogromnymi emocjami . Pierwsza połowa nie wskazywała że do ostatniego gwiazdka będziemy drżeć o wynik końcowy. Właśnie w przerwie meczu uczulaliśmy chłopaków że drugie 45min będzie zdecydowanie trudniejsze, a każda kolejno upływająca minuta będzie grała na naszą korzyść. Faktycznie do czasu wprowadzanych przez nas korekt w składzie gra układała się po naszej myśli. Niestety dziś zmiennicy trochę nas zawiedli, wprowadzane przez nas korekty nie przyniosły oczekiwanego efektu. Jednak mino wszystko chłopakom należą się słowa uznania za to że wytrzymali ciśnienie i dowieźli korzystny wynik do końca. Martwi nas jednak uraz Kacpra Termanowskiego który po kontrowersyjnej sytuacji w polu karnym musiał opuścić boisko z niebezpiecznie wyglądającym urazem.
 
SL SALOS SZCZECIN JS 3-2 Chemik II Police
⚽ Cymanowski
⚽ Ciszewski (as.Rajzer)
⚽ Michałeczko (as. Cymanowski)
 
Działalność Stowarzyszenie Lokalnego Salezjańskiej Organizacji Sportowej „SL SALOS ” w Szczecinie dofinasowana jest przez Gminę miasta Szczecin w ramach Programu Wsparcia Sportu Amatorskiego – Wspieranie Piłki Nożnej Wiosna 2022 Umowa CRU Nr 22/0000434