You are currently viewing [JM] Udana inauguracja sezonu!

[JM] Udana inauguracja sezonu!

 
W sobotę Nasi Juniorzy Młodsi zainaugurowali rozgrywki ligowe w sezonie 2022/2023 w meczu przeciwko Błękitnym Stargard. Juniorzy Młodsi Naszego Stowarzyszenia od samego początku starali się narzucić swój styl gry, co opłaciło się dwukrotnie po bramkach Oskara Łuca i Pawła Wilanowskiego. W pierwszym zdobywamy komplet punktów i już powoli skupiamy się na środowej kolejce z FASE Szczecin.
 
 Trener Bartłomiejczyk: Od pierwszego gwizdka widać była głód gry ligowej u naszych chłopców. Dużo cierpliwej gry, realizowanie założeń taktycznych i dążenie do zdobycia bramek cechowało nas w dzisiejszym meczu. Zespół grał cierpliwie szukając przeróżnych okazji, aby zagrozić pod bramką Błękitnych, z czego dwukrotnie mogliśmy cieszyć się po zdobyciu bramek przez Oskara i Pawła. Cieszy mnie taka postawa naszego zespołu, oczywiście mieliśmy dwa słabsze momenty w tym meczu, ale skupiamy się na pozytywach i cieszymy ze zdobytych 3 punktów.
SALOS SZCZECIN JM 2-0 Błękitni Stargard
Oskar Łuc
Paweł Wilanowski
 
Działalność SL SALOS Szczecin Dofinasowana jest przez Gminę miasta Szczecin w ramach „Programu Wsparcia Sportu Amatorskiego – Wspieranie Piłki Nożnej Jesień 2022”
Umowa nr WS-II.524.162.2022