You are currently viewing [JM] Druga kolejka WLJ Młodszych z FASE Szczecin!

[JM] Druga kolejka WLJ Młodszych z FASE Szczecin!

W ostatni dzień wakacji, podopieczni trenera Bartłomiejczyka, mieli okazję do rozegrania kolejnego meczu ligowego WLJ Młodszych. Po sobotnim zwycięstwie z Błękitnymi Stargard, przyszło im teraz zmierzyć się z rywalem zza miedzy- FASE Szczecin. Do przerwy Nasi Juniorzy prowadzili 1-0 po bramce Huberta Samotyja, jednak w drugiej odsłonie gospodarze tego spotkania zdołali wyrównać na 1-1. To jednak nie podłamało Juniorów Młodszych SALOSu, którzy po chwili po strzale Mikołaja Dynowskiego ponownie powrócili do prowadzenia, ustalając tym samym wynik meczu.
 
Trener Bartłomiejczyk: Zaliczamy udane wejście w sezon, dwa mecze, dwa zwycięstwa, komplet punktów i z tego należy się cieszyć. Jednak ponownie widać u nas problemy z koncentracją po przerwie, co daje nam do myślenia i nasuwa pewne sugestie. Mimo wszystko brawa należą się za walkę do samego końca i w końcu za odniesione kolejne zwycięstwo.
FASE Szczecin 1-2 SALOS Szczecin
Hubert Samotyja (0-1)
Mikołaj Dynowski (1-2)
 
Działalność SL SALOS Szczecin Dofinasowana jest przez Gminę miasta Szczecin w ramach „Programu Wsparcia Sportu Amatorskiego – Wspieranie Piłki Nożnej Jesień 2022” Umowa nr WS-II.524.162.2022