You are currently viewing [JS] Spotkanie z Bałtykiem Koszalin!

[JS] Spotkanie z Bałtykiem Koszalin!

W sobotnie popołudnie zespół juniorów starszych rozegrał już czwarta kolejkę ligowa podejmując na własnym boisku zespół Bałtyk Koszalin . Nasi juniorzy w tym niezwykle ważnym i prestiżowym spotkaniu odnieśli zwycięstwo 3:1
Bramki zdobyli :
2x Nikodem Bunik
Marcel Lis

Trenerzy Bogdanowicz-Drozdowski : Po ostatniej porażce w Świnoujściu przystąpiliśmy do tego spotkania niezwykle zmotywowani znając stawkę tego meczu. Mimo ze od samego początku do ostatniego gwiazdka sędziego było to bardzo ciężkie i wymagające spotkanie udało się nam ostatecznie zdobyć komplet punktów.
W pierwszej połowie w naszej grze było za dużo niedokładności i opanowania zbyt szybko traciliśmy piłkę przez co, źle się ustawialiśmy dzięki Czemu to zespół z Koszalina był więcej w posiadaniu piłki.

Cieszy nas jednak reakcja drużyny po przerwie gdzie byliśmy bardziej konkretni zarówno w ofensywie jak i defensywie dzięki czemu byliśmy w stanie stworzyć groźnie sytuacje i dwukrotnie wywalczyć rzut karny.

Gratulujemy zawodnikom postawy jednak przed nami daleko droga. A już w sobotę rozegramy kolejną kolejkę z równie wymagającym zespołem jakim są Żaki Szczecin.

Działalność SL SALOS Szczecin Dofinasowana jest przez Gminę miasta Szczecin w ramach „Programu Wsparcia Sportu Amatorskiego – Wspieranie Piłki Nożnej Jesień 2022” Umowa nr WS-II.524.162.2022