You are currently viewing [JM] Pierwsza porażka w WLJM Gr.1

[JM] Pierwsza porażka w WLJM Gr.1

 
Juniorzy Młodsi Naszego Stowarzyszenie po raz pierwszy w tym sezonie doznali porażki. W 7 kolejce WLJM przegrali 4-1, a jedyną bramkę dla SALOSu zdobył Oskar Łuc.
 
Trener Bartłomiejczyk: W dzisiejszym meczu największym przeciwnikiem byliśmy my sami. Od samego początku graliśmy przeciwko sobie co wpłynęło na rzut karny, dwie stracone bramki w pierwszej połowie i czerwoną kartkę naszego zawodnika. Zbiegliśmy z odpowiedniej ścieżki, więc teraz najważniejsze, aby jak najszybciej w pozytywnych nastrojach na nią wrócić.
 
Działalność SL SALOS Szczecin Dofinasowana jest przez Gminę miasta Szczecin w ramach „Programu Wsparcia Sportu Amatorskiego – Wspieranie Piłki Nożnej Jesień 2022”. Umowa nr WS-II.524.162.2022