You are currently viewing [2011 I] Mecz z Football Areną Szczecin!

[2011 I] Mecz z Football Areną Szczecin!

Angielska pogada oraz angielski mecz. Tak zapowiadało się spotkanie na szczycie tabeli, gdzie żadna z drużyn nie przegrała jeszcze swojego spotkania w tej rundzie. Tak jak można było się spodziewać, mecz rozpoczął się na wysokich obrotach, a walki na boisku nie brakowało od samego początku. Pierwsza bramka padła dla gospodarzy, jednak drużyna FA nie cieszyła się z prowadzenia zbyt długo. Po faulu na naszym zawodniku do piłki podszedł Dawid Springer, ustawił piłkę, wziął krótki rozbieg i precyzyjnym strzałem pod poprzeczkę wyrównał stan meczu. Takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa. W drugiej połowie meczu drużyna Salosu grała coraz pewniej, a przeciwnej drużynie coraz trudniej było stworzyć dogodne sytuacje strzeleckie. W 37 minucie indywidualną akcją i mocnym strzałem w okienko popisał się Mikołaj Słoniewski. Drużyna FA do końca dążyła do wyrównania meczu, jednak drużyna gości na to nie pozwoliła i mecz zakończył się wynikiem 2:1 dla Salosu.

Trener Adrian Gellera: „Jestem bardzo zadowolony z przebiegu spotkania. Po stracie bramki drużyna pokazała charakter i od razu starała się odrobić straty, co nam się udało. Druga połowa to bardzo mądra gra naszego zespołu, który nie dopuścił przeciwnika do groźnej sytuacji, a sam stworzył jedną, którą wykorzystał. Przeciwnikom dziękujemy za mecz.”

Działalność SL SALOS Szczecin Dofinasowana jest przez Gminę miasta Szczecin w ramach „Programu Wsparcia Sportu Amatorskiego – Wspieranie Piłki Nożnej Jesień 2022”. Umowa nr WS-II.524.162.2022

Działalność SL SALOS Szczecin dofinansowana jest ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej, których dysponentem jest Minister Sportu i Turystyki w ramach Programu Certyfikacji PZPN dla Szkółek Piłkarskich Umowa nr 2022/DOT_CERT/ZPM/1076/S