You are currently viewing <strong>FESTYN REKREACYJNO SPORTOWY  SL SALOS SZCZECIN NA POŻEGNANIE WAKACJI 2022</strong>

FESTYN REKREACYJNO SPORTOWY  SL SALOS SZCZECIN NA POŻEGNANIE WAKACJI 2022

FESTYN REKREACYJNO SPORTOWY SL SALOS SZCZECIN NA POŻEGNANIE WAKACJI 2022
 
W dniu 03.09.2022r. na obiektach Zespołu Szkół Salezjańskich w Szczecinie, przy ul. Ku Słońcu 124 zorganizowaliśmy Festyn rekreacyjno – sportowy na pożegnanie wakacji dla wszystkich chętnych mieszkańców Szczecina i okolic. Podczas festynu odbyły się gry i zabawy sportowe i rekreacyjne zarówno dla najmłodszych jak i dorosłych. Dla najmłodszych uczestników przygotowaliśmy dmuchaną strefę zabaw.
 
Dla wszystkich był darmowy grill oraz kawiarenka z ciastami owocami. Dla uczestników konkurencji sportowych przygotowaliśmy atrakcyjne nagrody.
 
Przeprowadzony festyn był doskonałą okazją do kształtowania pozytywnych wzorców sportowych w rodzinie, oraz integracji mieszkańców. Uczestnicy mieli okazje do doskonalenia swojej sprawności fizycznej, umiejętności sportowych , uczenia się emocji związanych z rywalizacją a także do spędzenia aktywnie wolnego czasu w przyjaznej atmosferze.
 
Szczególne podziękowania kierujemy dla rodziców z roczników 2010 i 2013 za nieocenioną pomoc w organizacji Festynu !!!
 
Festyn dofinasowany jest z zadania publicznego ze środków Budżetu Państwa w ramach programu Sport Dla Wszystkich. Dofinansowanie projektu w kwocie – 200 000 zł, całkowita wartość – 262 836 zł